Акварельний манікюр 2021: найкращі ідеї яскравого дизайну нігтів на весну

Манікюр на весну 2021 повинен привертати погляди оточуючих, тому перевагу слід віддавати дизайну з яскравими елементами. Особливо популярними будуть малюнки на нігтях, зокрема, аквареллю. Йдеться про особливу техніку нанесення гель-лаку, що дозволяє створювати барвисті візерунки на нігтях.

Акварельний манікюр 2021: найкращі ідеї яскравого дизайну нігтів на весну - today.ua

Як правило, майстри нейл-арту виконують візерунки в стилі картин художників, написаних аквареллю. Ті, хто не має художніх навичок, використовують для манікюру спеціальні наклейки, які на нігтях не відрізниш від власноручного малюнка. Акварельний манікюр 2021: найкращі ідеї яскравого дизайну нігтів на весну Якщо ми говоримо про професійний акварельний манікюр, то для його виконання потрібні спеціальні акварельні фарби для нейл-арту. Вони легко лягають на нігтьову пластину і добре тримаються. Такий дизайн нігтів буде коштувати дорожче, ніж будь-який інший манікюр, але зате ефект вас порадує. Ваші нігті стануть справжнім предметом мистецтва. Шкода, що носити таку красу можна не більше 2-3 тижнів. Акварельний манікюр 2021: найкращі ідеї яскравого дизайну нігтів на весну Знайте, що для створення акварельного малюнка необхідна певна кількість рідини, щоб розвести фарбу до потрібного відтінку. Створення барвистих малюнків вимагає художніх навичок, тому якщо майстер манікюру жодного разу не тримав в руках пензлик, тоді краще не ризикувати і не витрачати ні свого, ні його часу.

У акварельному манікюрі ви можете сміливо комбінувати різні відтінки лаків і створювати будь-які абстракції. Використовуйте світлий фон для основного малюнка - білий, бежевий, нюдові або пастельні відтінки. З темним фоном акварель не поєднується.

Раніше повідомлялося, які малюнки на нігтях є наймоднішими у манікюрі 2021.

ДЖЕРЕЛОjoinfo.ua