Анастасія Приходько стала мамою втретє: вагітність приховувала до останнього

Автор: Лобанова Єлизавета

Анастасія Приходько повідомила несподівану новину про те, що вона втретє стала мамою. Свою вагітність артистка приховувала до останнього. Вона брала участь в проекті "Маска", і не хотіла, щоб її через вагітність виключили з шоу. Але вже після фіналу "Маски" Приходько розповіла всім правду.

Анастасія Приходько стала мамою втретє: вагітність приховувала до останнього - today.ua

Під час зйомок шоу "Маска" 33-річна Анастасія Приходько перебувала в положенні. Коли саме вона встигла народити малюка, ніхто не знає. Стать та ім'я дитини Приходько поки також не розкриває.

В пост-шоу "Маски" Настя Приходько зізналася, що виходила на сцену в костюмі "Бабки" на великому терміні вагітності. Її підтримував і завжди був поруч чоловік, який підписував з нею контракт про нерозголошення.

Анастасія Приходько стала мамою втретє: вагітність приховувала до останнього "Я відмовилася від усіх піарників на період зйомок. Саме чоловік їздив на підписання контракту. Вся ця таємниця залишилася в сім'ї. Чоловік весь знімальний процес був зі мною, тому що мені вже було дуже складно. Ми намагалися приховати як могли, але термін був вже великий ", - зазначила Приходько.

Популярні зараз

ПриватБанк видає долари, які потім складно обміняти

Подвоять штрафи за неявку до ТЦК: з'явились деталі покарання ухилянтів

У Зеленського зробили заяву про усунення перешкоди у передачі F-16 Україні

Одна з європейських країн збільшить розмір виплат українським біженцям

Виступи на сцені Приходько давалися непросто. Зірковий детектив Оля Полякова зазначила, що підозрювала про вагітність зірки, так як Анастасія всього лише пару ефірів одягала підбори.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У Анастасії приходько тепер троє дітей. Від перших двох шлюбів вона виховує 11-річну доньку Нану и 5-річного сина Гордія.

Нагадаємо, хто став переможцем у фіналі шоу "Маска", якого обрало більшість глядачів.