Андрій Данилко прокоментував чутки про розкішну квартиру в центрі Києва з позолоченими стінами

Український музикант і продюсер Андрій Данилко розповів, де він насправді проживає, і якою нерухомістю володіє. Нещодавно в Мережі з'явилися фото трирівневої розкішної квартири в центрі Києва, однак, як виявилося, вона артисту не належить, і він вирішив розвіяти усі чутки щодо цього.

Андрій Данилко прокоментував чутки про розкішну квартиру в центрі Києва з позолоченими стінами - today.ua

Данилко дійсно проживає на вулиці Хрещатик, 25, але не в тій квартирі, яку йому приписують. ЗМІ поширили інформацію, що в "хоромах" виконавця ролі Вєрки Сердючки 12 кімнат, 6 санвузлів і 3 ванних кімнати. І в цих шикарних апартаментах артист проживає один. Будинок належить до пам'яток архітектури і для того, щоб там зробити перепланування, артисту нібито довелося купити відразу дві квартири і об'єднати їх в одну.

Артист назвав неправдивою інформацію про своє житло і заявив, що у нього немає і ніколи не було трирівневих апартаментів з 12 кімнатами, а також заміського маєтка, про який також подейкують в Мережі. Андрій Данилко прокоментував чутки про розкішну квартиру в центрі Києва з позолоченими стінами За словами Данилка, він знає ту квартиру, яку йому приписали. Вона знаходиться в його будинку, але належить не артисту. На даний момент шикарні апартаменти заарештовані. До того ж, саме житло, яке показали публіці, артист вважає "позбавленим смаку і жахливим". Він би в такій обстановці жити не хотів. Андрій Данилко прокоментував чутки про розкішну квартиру в центрі Києва з позолоченими стінами Андрій Данилко живе набагато скромніше, ніж багато хто думає. Він не показує фото свого будинку, так як вважає, що це досить нескромно.

"А ще ж пишуть, що Сердючка шикує, жирує ... Я абсолютно скромно живу за своїми мірками. Тим більше, у мене ніхто не буває. Тільки Інка, (актриса, мама Вєрки Сердючки Інна Білоконь, - Ред.) Ось сьогодні, до речі, приїхала, і домробітниця, яка прибирає ", - розповів Данилко.

Раніше повідомлялося, що Андрій Данилко повернувся до глядачів в новому образі.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com