Анджеліна Джолі відновила спілкування з першим чоловіком: пара таємно сходила на побачення

Анджеліна Джолі після гучного розлучення з Бредом Пітом відновила спілкування зі своїм першим чоловіком Джонні Лі Міллером. Пару вже кілька разів за останні місяці бачили разом, і шанувальники почали говорити про відновлення їхніх стосунків.

Анджеліна Джолі відновила спілкування з першим чоловіком: пара таємно сходила на побачення - today.ua

Нещодавно папараці підловили Анджеліну Джолі біля будинку актора-британця в Нью-Йорку. Голлівудська актриса в стильному бежевому тренчі і з пляшкою дорогого вина швидко зайшла в будинок, а вийшла звідти тільки через кілька годин. При цьому її не супроводжували охоронці. Анджеліна Джолі відновила спілкування з першим чоловіком: пара таємно сходила на побачення Напередодні Джолі приїжджала до Міллера разом зі своїм 17-річним сином Паксом. Як відомо, Анджеліна перебуває в Нью-Йорку разом зі своїми дітьми. Нещодавно вона програла в суді Бреду Пітту, який після тривалої судової тяганини отримав спільну опіку над їхніми спільними дітьми. У пари Джолі-Пітт троє спільних дітей - Шайло, Нокс і Вів'єн. Всього пара під час спільного життя виховувала шістьох дітей, троє з яких - прийомні. Проживши разом 10 щасливих років, в 2016 році Джолі і Пітт розлучилися. Анджеліна Джолі відновила спілкування з першим чоловіком: пара таємно сходила на побачення Джонні Лі Міллер був першим чоловіком Анджеліни Джолі. Пара познайомилася на зйомках фільму "Хакери" в 1995-му році, коли Анджеліні було 20 років, а Джонні - 23. Через два роки вони узаконили свої стосунки, але вже через рік розлучилися. Тоді вони обидва не готові були до сімейного життя і вирішили займатися кар'єрою.

Через понад 25 років пара відновила спілкування, і можливо, у них вийде знову бути разом. Поки Джолі народжувала і всиновлювала дітей, Джонні Лі Міллер одружився на актрисі Мішель Хікс, з якою у нього в 2008 році народився син. Цікаво, що у нинішньої і колишньої дружин актора дні народження в один день - 4 червня. Анджеліна Джолі відновила спілкування з першим чоловіком: пара таємно сходила на побачення Раніше повідомлялося, як Анджеліна Джолі відзначила своє 46-річчя разом з усіма своїми дітьми.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua