Ані Лорак поділилася секретами вибору одягу для повсякденного життя

Ані Лорак показала свій гардероб і поділилася з підписниками в Instagram секретами вибору одягу. Співачка розповіла, як підбирає вбрання собі, і які секрети може використовувати при виборі речей кожна дівчина.

Ані Лорак поділилася секретами вибору одягу для повсякденного життя - today.ua

Лорак поділилася, що в повсякденному житті віддає перевагу однотонному одягу, в якому будь-яка фігура виглядає стрункішою. Артистка радить дівчатам при виборі вбрання робити акцент на одній частині тіла, щоб не виглядати занадто вульгарно. Кольорові принти, на думку Кароліни, підкреслюють всі недоліки фігури.

"Це може бути зона декольте, спина, ноги або ж аксесуари, коли це доречно ... Не можна робити акцент відразу на декількох частинах тіла", - рекомендує Лорак.

За її словами одягом можна і потрібно формувати гармонійні пропорції силуету. І при цьому, важливо підбирати одяг під свій кольоротип ( «зима», «весна», «літо», «осінь»). Кольори одягу повинні поєднуватися з відтінками волосся, очей і шкіри, звертає увагу Лорак. Ані Лорак поділилася секретами вибору одягу для повсякденного життя Фанати Ані Лорак захоплюються її смаком і стилем в одязі. Співачка приголомшливо виглядає як на сцені, так і в звичайному житті, коли гуляє з дочкою, або ходить по магазинах. Заслуга в цьому - її самої. За роки роботи з професійними стилістами Кароліна зробила певні висновки і знає, як виглядати добре при будь-яких обставинах.

Раніше повідомлялося, що Ані Лорак показала спортзал в своєму розкішному будинку в Підмосков'ї, де вона щодня тренується.