Ані Лорак в обтягуючому вбранні показала накачаний прес і пишний бюст

Ані Лорак взяла участь у новій фотосесії, знімками з якою поділилася на своїй сторінці в Instagram. Співачка продемонструвала спортивну фігуру, одягнувши обтягуючі спортивні лосини і топ. Вбрання виграшно підкреслило вигини тіла співачки, звернувши увагу на прес і пишний бюст.

Ані Лорак в обтягуючому вбранні показала накачаний прес і пишний бюст - today.ua

На одному з фото Лорак позувала в обіймах чоловіка, який своїми міцними руками тримав зірку за талію і стегна. Цей кадр вийшов дуже чуттєвим і емоційним. Фігура 42-річної Кароліни захоплює її фоловерів. При цьому, вони не зрозуміли, чому підпис до фото досить сумний.

"Біль моя - вулкан остиглий ... Залишаю в 2020-м ...", - написала Лорак під цією серією фото.

Ані Лорак в обтягуючому вбранні показала накачаний прес і пишний бюст Співачка пригадала рядки зі своєї пісні "Новий колишній", натякнувши на те, що в новому році вона починає нове життя.

"Нереальна красуня!", Правильно! Потрібно позбавлятися від вантажу минулого "," Який плоский живіт! "," Каролін, ви чого ... Нехай все буде добре "," Чому такі сумні пости останнім часом? "," Не сумуйте, сонце. Ми любимо вас! Дуже! Все буде добре ", - написали фоловери.

Ані Лорак в обтягуючому вбранні показала накачаний прес і пишний бюст

Нагадаємо, Ані Лорак вперше за довгий час приїхала до Києва, де побачилася зі своєю мамою, яка днями відзначила 74-річчя.