Анна Богдан і “Холостяк“ Михайло Заливако виконали одне зі своїх заповітних бажань

Переможниця проекту "Холостяк" Анна Богдан і її коханий Михайло Заливако продовжують насолоджуватися відпочинком в Туреччині. Під час спільної поїздки пара виконала одне зі своїх заповітних бажань - вирушила політати на повітряних кулях в Каппадокію. У це райське місце з'їжджаються закохані з усього світу, щоб провести романтичну фотосесію, відсвяткувати весілля, або просто насолодитися дивом природи, яке перебуває під охороною ЮНЕСКО.

Анна Богдан і “Холостяк“ Михайло Заливако виконали одне зі своїх заповітних бажань - today.ua

Анна Богдан неодноразово говорила про те, що для неї важливо отримувати нові емоції і багато подорожувати. Тому тепер вона з коханим Михайлом Заливако здійснює свою мрію і відвідує нові місця. Пара не так довго разом, але за весь час після проекту Анна і Михайло вже встигли кілька разів разом з'їздити на відпочинок.

Під час поїздки до Каппадокії Анна Богдан зняла відео для своїх підписників і поділилася романтичною фотографією зі своїм коханим. За словами Анни, поїздка була важкою, але пара відпочила по приїзду і готова насолоджуватися прогулянкою.

Переможниця "Холостяка" вирушила в поїздку в стильному і одночасно зручному одязі. Вона позувала на фото в білому топі і джинсовій міні-спідниці, яка підкреслює її фігуру. Анна Богдан доповнила свій образ кедами, червоною кепкою і сонцезахисними окулярами.

Михайло Заливако також обрав зручний і комфортний одяг. Він постав у рожевій футболці, чорних шортах і зручних кросівках. На фото Михайло ніжно обіймає свою кохану за талію і поправляє в цей час окуляри. Анна Богдан і “Холостяк“ Михайло Заливако виконали одне зі своїх заповітних бажань

"Ще одна наша спільна подорож. Як же круто розділяти разом ці емоції. Каппадокія летить в скарбничку виконаних бажань. Попереду ще багато міст і країн, які ми хочемо відвідати разом", - підписала знімок Анна Богдан.

Шанувальники продовжують засипати пару компліментами і вони дуже сподіваються на те, що Михайло з Анною залишаться разом і створять міцну сім'ю.

Раніше Анна Богдан в зухвалому образі розкрила деякі факти спільного життя з "Холостяком".