Анна Кошмал поділилася кадром зі зйомок фінального сезону “Сватів“

Актриса "Сватів" Анна Кошмал поділилася унікальним кадром, на якому можна побачити головних героїв серіалу "Свати" Федора Добронравова та Тетяну Кравченко. Знімок був зроблений під час зйомок сьомої частини серіалу, яка стане фінальною.

Анна Кошмал поділилася кадром зі зйомок фінального сезону “Сватів“ - today.ua

На фотографії головні герої стрічки про щось жваво сперечаються за столом з їжею. Бачити в кадрі улюблених Валюху та Івана Будько телеглядачі будуть дуже раді, але разом з ними в кадрі з'являться і нові актори.

Зйомки сьомої частини серіалу "Свати" почалися минулої зими в Білорусі, але через карантин були припинені. Анна Кошмал поділилася кадром зі зйомок фінального сезону “Сватів“ Актори повинні були повернутися на знімальний майданчик в травні, але раніше літа 2021 року зйомки серіалу навряд чи продовжаться. Весь цей час, поки триває карантин, актори "Сватів" залишилися без роботи.

Федір Добронравов, наприклад, сидить удома. До пандемії актор виходив на сцену Театру Антона Чехова, а зараз роботи немає зовсім.

Анна Кошмал також залишилася на карантині без роботи. В інтерв'ю актриса зазначала, що для неї це приголомшлива можливість присвятити себе повністю родині, але вона з нетерпінням чекає, коли знову почнуться зйомки.

Раніше повідомлялося, що Анна Кошмал поділилася фото зі своїм сином Михайлом, якому в червні виповниться два роки.

ДЖЕРЕЛОteleprogramma.pro