Астролог назвала небезпечні дати для України у червні, коли ЗСУ підуть у наступ

Вже в червні ЗСУ підуть у наступ і це змінить перебіг війни. Про це розповіла відома астролог Анжела Перл, яка озвучила свій прогноз щодо війни в Україні на найближчий місяць.

Астролог назвала небезпечні дати для України у червні, коли ЗСУ підуть у наступ - today.ua

За словами астролога, вже у червні очікуються наступальні дії з боку ЗСУ щодо звільнення наших територій. Цей етап буде тривалим. Останнє збройне протистояння російсько-української війни відбудеться ближче до Нового року, а у березні 2023 року може бути оголошено капітуляцію, прогнозує Анжела Перл.

Астролог розповіла, що влітку Сатурн розвернеться. Саме в цей період на території України мають бути наступальні дії. ЗСУ попереду чекають серйозні бої та втрати. Наступальні дії будуть і на Донбасі. Анжела Перл упевнена, що Донецькій та Луганській областям вдасться повернутись під контроль України. Щодо Криму, то астролог не бачить можливості бойових дій у цьому регіоні. Це означає, що або Крим, як і раніше, залишиться окупованим Росією, або Україні вдасться повернути півострів мирним шляхом.

За прорахунками астролога, планети сходяться зараз так само, як і 166 років тому, під час Кримської війни, яку Росія програла. Це добрий знак для України.

Раніше астролог Наталія Борисенко назвала точну дату завершення війни в Україні.

ДЖЕРЕЛОunian.net