Астролог розповів, скільки триватимуть обстріли Львова та інших західних областей України

Російські окупанти обстрілюватимуть Львів та Львівську область до 30 травня включно. Такий прогноз озвучив астролог Дмитро Уранус, коментуючи події війни в Україні на своїй сторінці у Facebook.

Астролог розповів, скільки триватимуть обстріли Львова та інших західних областей України - today.ua

За словами астролога, молодик (30.04), повний місяць (16.05), а також лінії напружених аспектів Марса проходять наразі над Львівщиною. Якщо накласти карти одну на іншу, то виходить що по тому самому регіону вони проходять двічі на місяць.

"Це даремно не пройде. Окупанти обстрілюватимуть ракетами Львівську область, як би нам цього не хотілося... Потрібне значне посилення ППО в даному регіоні", - написав Дмитро Уранус.

Повний місяць, що відбувся 16 травня, став тривожним для України. Сьогодні вночі окупанти обстріляли Львівську, Київську та Сумську області. До 30 травня включно, а отже, варто очікувати загострення ситуації на всіх фронтах, і по всій території України. У тому числі астролог передбачає загрозу Києву.

"У момент повного місяця й затемнення, Сатурн точно кульмінуватиме над Києвом. Це знак сильного політичного тиску на українську владу. Ворог щось задумує проти України та української влади, хоче морально і фізично її зламати. Сатурн у карті лунації розташований у Києві практично на середині неба, але з боку 9 "вдома", що говорить про спроби зіпсувати відносини між владою у Києві та міжнародною спільнотою", - зазначає Уранус.

Астролог переконаний, що у червні-липні-серпні ситуація поступово почне змінюватись на користь України.

Раніше астролог Анжела Перл назвала найнапруженіші дати для України у червні.

ДЖЕРЕЛОunian.net