Астрологи назвали три знаки Зодіаку, яким особливо пощастить на вихідних

Астрологи назвали трьох щасливчиків серед знаків Зодіаку, яким 17-18 квітня пощастить більше за інших. Гороскоп на вихідні віщує, що зірки на небі особливим чином зійдуться для Овна, Рака і Стрільця. Саме ці знаки зловлять удачу за хвіст і зможуть у найближчі два дні відчути на собі вплив фортуни.

Астрологи назвали три знаки Зодіаку, яким особливо пощастить на вихідних - today.ua

Овен

Що стосується Овнів, то для них настала ідеальна можливість налагодити своє особисте життя. Вихідні - ідеальний час зустрітися з тими людьми, яких ви колись любили. Астрологи не виключають, що минула пристрасть спалахне знову і відносини можуть закрутитися по-новому. Дозвольте цьому статися, не відкидайте близьких людей, які добре до вас ставляться. Ті Овни, які знайшли свою долю, 17-18 квітня зможуть перейти на новий рівень у стосунках. Саме час замислитися про весілля, народження дитини, або переїзд у нову квартиру. Зірки підтримають всі ваші починання.

Астрологи назвали три знаки Зодіаку, яким особливо пощастить на вихіднихРак

Ракам, які подумують зараз про зміну роботи, саме час зайнятися на вихідних моніторингом ринку праці і відправленнями свого резюме. Астрологи кажуть, що для цього знака Зодіаку зараз ідеальний час для кар'єрних змін. Потенційні роботодавці будуть налаштовані до вас самим доброзичливим чином, тому досить зволікати, а час брати бика за роги. Ви й не помітите, як через тиждень вже вийдете на нову роботу.

Стрілець

Стрільці на цих вихідних будуть відчувати себе щасливчиками. Представникам цього знака Зодіаку вдасться відволіктися від робочих і побутових клопотів, і зайнятися виключно собою, присвятивши час і сили моральному і фізичному відновленню. Вихідні - ідеальний час по-справжньому розслабитися і налаштуватися на новий робочий тиждень, на якому Стрільцям щаститиме як ніколи.

Нагадаємо, кому зі знаків Зодіаку 17 квітня Павло Глоба радить спуститися на землю, а до кого повернеться бадьорий настрій.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua