Бен Аффлек переїде в розкішний маєток Дженніфер Лопес і її колишнього нареченого

Дженніфер Лопес та Бен Аффлек вирішили жити разом. Спочатку ЗМІ говорили про те, що Лопес переїде до Аффлека у Лос-Анджелес, але тепер стало відомо, що Аффлек переїзджає до будинку 51-річної співачки до Гемптона, який вона придбала у 2013 році.

Бен Аффлек переїде в розкішний маєток Дженніфер Лопес і її колишнього нареченого - today.ua

Саме у цьому розкішному будинку Дженніфер Лопес проживала певний час зі своїм екс-нареченим Алексом Родрігесом та своїми дітьми. Коштував маєток вісім років тому 10 млн доларів. На сьогоднішній день його вартість, безумовно, виросла.

У будинку Джей Ло розташовано 8 спалень, 7 ванних кімнат, кухня, вітальня, офіс, спа, кімната для розваг, сауна, окремий кабінет. На території будинку співачки також розташований гостьовий будинок, літній душ і басейн з підігрівом, а також човен для водних прогулянок. Персонал зараз активно готується до приїзду зіркової пари та активно прибирає на території.

Бен Аффлек переїде в розкішний маєток Дженніфер Лопес і її колишнього нареченого

Лопес с Аффлеком вже усім продемонстрували, що їх почуття міцні. Після 18-річної розлуки пара знову вирішила бути разом та навіть подейкують, що до кінця 2021 року вони зіграють весілля.

Перша спроба пожити разом у шасливому шлюбі у Бена та Дженніфер була у 2004 році. Пара заручилася, але так і не одружилася. Лопес сильно любила Аффлека, а він просто був не готовий стати розсудливим і завести сім'ю. Їх стосунки обірвалися на багато років, у кожного була родина, народилися діти, і зараз вони готові нарешті пожити один для одного.

Раніше повідомлялося, що Бен Аффлек зблизився з близнюками Дженніфер Лопес. 

ДЖЕРЕЛОbykvu.com