“Більше не хочу бути один“: Володимир Дантес вперше розповів, як пережив розлучення з Дорофєєвою після 10 років шлюбу

Розлучення Володимира Дантеса та Наді Дорофєєвої стало потрясінням для багатьох фанатів пари. Вже три місяці їхні шанувальники обговорюють те, що могло зруйнувати 10-річні стосунки Вови та Наді, але ще більше всіх потрясла новина про нових партнерів артистів - Михайла та Дашу Кацуріних, які також розлучилися на початку війни. У своєму новому інтерв'ю Володимир Дантес розповів, які висновки зробив із минулих стосунків.

“Більше не хочу бути один“: Володимир Дантес вперше розповів, як пережив розлучення з Дорофєєвою після 10 років шлюбу - today.ua

Дантес назвав свої стосунки з Надею Дорофєєвою найпублічнішими в його житті, і після розставання він зробив висновок, що не буде більше так багато розповідати про своє особисте життя.

"Коли почалася війна, я вже був розлучений, просто неофіційно. Це були найпублічніші відносини. Думаю, я більше не розповідатиму про щось особисте. Я не приховуватиму це, але так, як раніше, теж не хочу робити", – розповів Дантес.

Артист зізнався, що після розставання з дружиною він протягом двох тижнів перебував на самоті. Цей період допоміг йому зрозуміти, що більше він бути один не хоче.

"Це десь у березні чи квітні було. Я взяв від самотності все, що тільки можна: тугу, біль, натхнення - і зрозумів, що більше ніколи в житті не хочу бути один", - зізнався Володимир Дантес.

Як відомо, Дантес та Дорофєєва досі офіційно не розлучені, хоча вони вирішили розлучитися ще задовго до 24 лютого, а про своє рішення повідомили фанатам у соцмережах 18 березня.

Раніше повідомлялося, що психолог оцінила стосунки в любовному чотирикутнику між Надією Дорофєєвою, Володимиром Дантесом, Михайлом та Дашею Кацуріними.