Близнюкам Джолі та Пітта 15 років: як зараз виглядають діти акторів

Анджеліна Джолі та Бред Пітт – батьки шістьох дітей, троє із них прийомні та троє біологічні. Днями своє 15-річчя відсвяткували молодші діти пари - близнюки Вівієн та Нокс, а в Мережі з'явилися свіжі фото.

Близнюкам Джолі та Пітта 15 років: як зараз виглядають діти акторів - today.ua

Важко повірити, що двом цим чарівним крихтам уже 15 років. Шанувальники пам'ятають Вівієн та Нокса, які завжди були разом – чарівні блондини, які неймовірно схожі на своїх маму та тата.

Діти народилися 12 липня 2008 року у Франції у клініці курортного міста Ніцца. За медичними показниками голлівудській актрисі довелося робити кесарів розтин, як і кілька років до цього з її старшою дочкою Шайло.

Близнюкам Джолі та Пітта 15 років: як зараз виглядають діти акторів

Нині близнюкам вже 15 років і вони виросли у гарних молодих людей. Нещодавно підлітки потрапили до об'єктивів папараці.

Близнюкам Джолі та Пітта 15 років: як зараз виглядають діти акторів

Нокс вже зовсім дорослий хлопчина, котрий, як зазначають шанувальники, дуже схожий на свого зіркового батька. Хлопчика зафотагрофували під час прогулянки із сестрами у Лос-Анджелесі одягненого у чорні штани-карго, білу футболку та кросівки. Підліток носить коротку стрижку з чубчиком і виглядає спортивним та підтягнутим.

Близнюкам Джолі та Пітта 15 років: як зараз виглядають діти акторів Близнюкам Джолі та Пітта 15 років: як зараз виглядають діти акторів

А ось Вівієн потрапила на очі журналістів в аеропорту, коли з мамою вилітала з Нью-Йорка. На відміну від своєї старшої сестри Шайло, вона не проводить експериментів над зовнішністю і виглядає як дівчинка. Дочка Джолі та Пітта носить довге волосся, а також маску для обличчя на публіці, тож розглянути її зовнішність не вдалося, але на архівних фото видно, що дівчинка – копія свого брата. Вона висока та струнка, і цілком могла б побудувати кар'єру в моделінгу. Однак на відміну від багатьох інших дітей знаменитостей у Анджеліни спадкоємці скромні і вважають за краще вести приватний спосіб життя.

Близнюкам Джолі та Пітта 15 років: як зараз виглядають діти акторів

Нагадаємо, 46-річна Анджеліна Джолі у кроп-топі та широких штанах засвітила кільце у пупці.