Блискучий білий костюм та туфлі на платформі: Дженніфер Лопес продемонструвала стильний діловий образ у Лос-Анджелесі

Дженніфер Лопес після повернення з весільної подорожі відновила своє активне громадське життя у Лос-Анджелесі. Днями голлівудська зірка стала гостем на заході Grameen America's Raising Latina Voices, вразивши публіку своїм вбранням.

Блискучий білий костюм та туфлі на платформі: Дженніфер Лопес продемонструвала стильний діловий образ у Лос-Анджелесі - today.ua

Лопес обрала стильний діловий образ, привернувши до себе увагу білим блискучим костюмом з піджаком з гострим коміром і блузою в тон. Тонкий білий пояс Fendi акцентував увагу на талії Джей Ло, а завершили образ білі туфлі на широкій платформі.

Також Дженніфер Лопес не знехтувала і аксесуарами. На її шиї блищить золоте намисто з прикрасою прямокутної форми, на вухах звисають золоті сережки з підвісками, а ще актриса вибрала для виходу у світ досить незвичайну зачіску. Вона зібрала волосся в пучок із кіс, таким чином повністю відкривши своє обличчя. Блискучий білий костюм та туфлі на платформі: Дженніфер Лопес продемонструвала стильний діловий образ у Лос-Анджелесі У рамках заходу Grameen America's Raising Latina Voices Дженніфер Лопес фінансово підтримала латиноамериканських жінок-підприємців, котрі хочуть відкрити власний бізнес.

"Здається, єдине, що стримує латиноамериканське співтовариство, - це фінансова грамотність та доступ до капіталу", - заявила Дженніфер Лопес під час свого виступу перед учасниками заходу.

Блискучий білий костюм та туфлі на платформі: Дженніфер Лопес продемонструвала стильний діловий образ у Лос-Анджелесі Нагадаємо, Дженніфер Лопес показала фото з готелю, де вона зупинилася зі своїм чоловіком Беном Аффлеком під час весільної подорожі.