Боб з чубчиком на середнє волосся - найактуальніша літня стрижка без укладання

У кінці літа багато модниць починають готуватися до осені і обирають зачіски, які будуть носити в найближчі кілька місяців. Повернувшись з моря, у багатьох виникне бажання підстригти посічені кінчики і оновити стрижку. Радимо звернути увагу на трендовую стрижку боб з чубчиком, яка зараз актуальна як ніколи.

Боб з чубчиком на середнє волосся - найактуальніша літня стрижка без укладання - today.ua

Ця стрижка відповідає останнім тенденціям 2021 року. Багатошаровий боб з кучерявим чубчиком стане справжньою знахідкою для тих, у кого від природи кучеряве або хвилясте волосся. Прямий рівний чубчик або чубчик-шторка підійде власницям прямого волосся. Не потрібно прагнути до того, щоб кожен локон був ідеально зафіксований, адже це та сама стрижка, яка не вимагає щоденного укладання від своєї власниці. Боб з чубчиком на середнє волосся - найактуальніша літня стрижка без укладання Якщо у дівчини від природи злегка хвилясте волосся, то укладати боб не доведеться. Досить вимити волосся і нехай вони сохнуть природним шляхом. Власниці рівних волосся можуть створити собі кучері за допомогою прасування або плойки. Кожен день укладання можна міняти, в цьому і перевага даної стрижки.

Чубчик підходить як під класичний боб, так і під подовжений. Подовжений боб з чубчиком жінки люблять за його універсальність і практичність. Боб з чубчиком на середнє волосся - найактуальніша літня стрижка без укладання Чубчик в даному випадку можна зробити будь-який: і на дві сторони, і прямий, і ультракороткий, і подовжений на бік. Обирайте варіант на ваш смак і не бійтеся експериментувати!

Раніше повідомлялося, які зачіски ідеально підходять для брудного волосся.

ДЖЕРЕЛОglavred.info