Бореться із застудою і знижує цукор: медики назвали найкориснішу олію

Медики назвали найкориснішу олію, яка вважається природним антибіотиком. Йдеться про олію чорного кмину. Цей продукт допомагає боротися із застудами, знижує рівень глюкози в крові, сприяє зниженню ваги, нормалізує роботу кишечника, тиск, тощо.

Бореться із застудою і знижує цукор: медики назвали найкориснішу олію - today.ua

Олію чорного кмину приймають у їжу, а також застосовують у лікувальних та косметичних цілях.

У складі цієї олії багато фітохімічних сполук, які допомагають оздоровити, відновити та зміцнити організм та шкіру. Також у цій олії є вітаміни А, В, С, Е, фосфор, кальцій, залізо, цинк та амінокислоти.

Речовина тимохінон, що входить до складу чорного кмину, вважається антиоксидантом, тому прийом цієї лікарської рослини підвищує загальний тонус і покращує працездатність, заряджає енергією.

Олію кмину потрібно застосовувати у правильних дозах, щоб не нашкодити своєму організму. Продукт категорично протипоказаний людям із порушенням згортання крові. Від застосування олії чорного кмину варто відмовитися за два тижні, якщо вам належить операція.

Як приймати олію чорного кмину

Рекомендована доза олії для дорослої людини – 1 чайна ложка двічі на день. Для зниження температури можна додати в чай кілька крапель цього масла. А при головному болі – нанести навколо носа та очей. У разі появи таких симптомів як розлад шлунка, запор, блювання або алергія, від застосування олії чорного кмину слід відмовитись.

Можна починати вживати олію чорного кмину з половини чайної ложки на день, за 20 хвилин до першого прийому їжі, запиваючи водою, до якої додати трохи меду. Якщо ніякої побочки не буде, через кілька тижнів збільшуйте дозування до чайної ложки, а потім трьох чайних ложок на день. Бореться із застудою і знижує цукор: медики назвали найкориснішу олію Раніше повідомлялося, як у домашніх умовах приготувати корисну олію гхі.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua