Чому пельмені з морозилки не можна кидати в окріп: головні помилки у приготуванні страви

Пельмені з м'ясним фаршем - це одна з найпопулярніших страв, яку можна приготувати вдома на обід або вечерю, якщо у вас немає часу стояти біля плити. Потрібно лише дістати пельмені з морозилки та кинути їх у підсолену воду. Через п'ять хвилин ви можете сідати за стіл.

Чому пельмені з морозилки не можна кидати в окріп: головні помилки у приготуванні страви - today.ua

Однак у приготуванні найпопулярнішої страви студентів та холостяків є деякі нюанси. Іноді пельмені при варінні злипаються або навпаки розпадаються. Щоб цього не сталося, досвідчені кулінари радять не кидати у киплячу воду пельмені з морозилки.

Заморожені пельмені відносно сухі та не пластичні, тому в окропі вони просто лопаються та злипаються. Потрібно кидати пельмені не в окріп, а просто гарячу воду. Чому пельмені з морозилки не можна кидати в окріп: головні помилки у приготуванні страви Якщо ж пельмені вже опинилися в окропі, то в каструлю потрібно додати склянку холодної води. Це вирівнює температуру нагріву і пельмені збережуть свою форму і не розповзуться по каструлі.

Якщо ви розбавили окроп холодною водою, тоді врахуйте, що варити пельмені доведеться довше. Однак, краще почекати, але з'їсти смачні пельмені, ніж збирати в каструлі окремо фарш та тісто.

Ще один спосіб, який допоможе зберегти пельмені цілими під час варіння - це замочити їх у воді на кілька хвилин, щоб підігнати до кімнатної температури. Тісто вбере трохи води, що підвищить його пластичність, і тоді при варінні пельмені не лопнуть.

Раніше повідомлялося, які інгредієнти потрібно додати до фаршу для пельменів для соковитості, якщо ви готуєте їх самостійно.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua