Чоппі боб для короткого волосся: особливості модної стрижки весни 2022, яка не вимагає укладання

Чоппі боб - один з різновидів популярної стрижки боб, який навесні 2022 року опиниться на піку моди. Головна перевага цієї зачіски в тому, що вона не потребує особливих зусиль та часу на укладання.

Чоппі боб для короткого волосся: особливості модної стрижки весни 2022, яка не вимагає укладання - today.ua

Ця жіночна стрижка підійде власницям будь-якого типу волосся - як тонкого і хвилястого, так і густого кучерявого. Завдяки різній довжині волосся створюється живий невимушений образ. Чоппі боб не повинен бути ідеально рівним, як глянцевий боб, тому якщо ви думаєте зараз про те, як би освіжити свій образ на весну, але сильно не морочитися, то ця стрижка для вас. Чоппі боб для короткого волосся: особливості модної стрижки весни 2022, яка не вимагає укладання Суть стрижки чоппі боб 2022 полягає в тому, що на маківці волосся стрижеться трохи коротше, а спереду його довжина доходить до лінії підборіддя або опускається нижче. Ідеальна довжина волосся для цієї стрижки – трохи нижче лінії вух, або трохи вище лінії плечей. Фішка цієї стрижки - у її рваній текстурі. Тут майстер може дати волю фантазії, якщо ви йому довіритеся.

Стрижка чоппі боб завдяки своїй текстурі та нерівній лінії зрізу додає тонкому волоссю об'єму, що дуже важливо. Чудово ця зачіска виглядає на фарбованому волоссі, особливо, якщо присутні відблиски і світліші пасма. Чоппі боб підкреслить всі переваги вашого волосся. Чоппі боб для короткого волосся: особливості модної стрижки весни 2022, яка не вимагає укладання Чоппі боб, як правило, поєднується з чубчиком. Можна зробити трохи подовжений чубчик - прямий або бічний, або модний чубчик-шторку на обидві сторони. Тут вибір залежить від особливостей вашого обличчя.

Раніше повідомлялося про способи укладання видовженого варіанта стрижки боб-каре.

ДЖЕРЕЛОglavred.info