Чотири простих способи відмити білі кросівки від бруду без пральної машини

У пральній машинці багато хто пере не лише одяг, а й ковдри, покривала, а також взуття. Але не завжди це найкращий варіант позбутися забруднень. Якщо ви влітку носите білі текстильні кросівки, які періодично від пилу стають сірими, рекомендуємо вам кілька простих способів очищення взуття підручними засобами.

Чотири простих способи відмити білі кросівки від бруду без пральної машини - today.ua

З тканинними, сітчастими і парусиновими кросівками, які швидко забруднюються від щоденного носіння, добре справляються засоби для чищення, зроблені на основі соди і оцту.

Кросівки із сіткою

Для чищення таких кросівок використовуйте суху щітку, щоб спершу видалити зайвий бруд. Змішайте харчову соду та оцет, нанесіть на забруднене місце та залиште на 15 хвилин. Потім обережно потріть кросівки протягом декількох хвилин м'якою щіткою і промийте ще раз м'якою вологою ганчіркою. Кросівки з текстилю швидко висохнуть на відкритому повітрі. Чотири простих способи відмити білі кросівки від бруду без пральної машини

Трикотажні кросівки

Для чищення трикотажних кросівок не використовуйте жорсткі щітки та сухий пральний порошок. Візьміть будь-яку м'яку тканину та шматок мила. Змочіть ганчірку в холодній воді і акуратно утріть мило в пляму. Після видалення всіх плям зітріть залишки мила вологим рушником і дайте взуттю висохнути на повітрі.

Тканинні кеди

Використовуйте зубну щітку та чистячу пасту, приготовлену з харчової соди та теплої води. Зануріть зубну щітку в суміш і тріть кросівки, поки вони не стануть чистими. Дайте кросівкам висохнути, не змиваючи засіб. Після висихання зітріть залишки затверділої харчової соди вологою тканиною.

Раніше ми назвали найкращий спосіб випрати кросівки в пральній машинці.

ДЖЕРЕЛОapostrophe.ua