Чим підгодувати розсаду помідорів для прискорення росту: прості інгредієнти є у кожного в холодильнику

Висівати помідори на розсаду можна вже у лютому, щоб у березні пересадити їх у теплицю, а на початку квітня сміливо можна буде садити помідори у відкритий ґрунт. Для отримання здорового та рясного врожаю будь-яку розсаду потрібно удобрювати. Для підживлення помідорів можна використовувати як магазинні хімічні засоби, так і доступніші та корисніші компоненти, які є у кожного вдома.

Чим підгодувати розсаду помідорів для прискорення росту: прості інгредієнти є у кожного в холодильнику - today.ua

Промислові добрива, можливо, є ефективнішими, але вони у свою чергу отруюють ґрунт. Народні засоби безпечніші по своїй природі. Через органічний склад вони повністю розходяться у землі, не утворюючи побічних продуктів. До того ж, готуючи підгодівлю в домашніх умовах, ви, напевно, будете впевнені в її якості, а значить, і в її працездатності.

Перше, що можна використовувати для підживлення розсади помідорів – це дріжджі. "На дріжджах" росте швидше все, зокрема і розсада. Добриво підходить для томатної та огіркової розсади, ним можна підгодовувати молоді перці та баклажани. Змішайте 10 г сухих дріжджів із 10 л теплої води та столовою ложкою цукру. Залишіть суміш настоятися в теплому місці на 6-8 годин, періодично помішуйте її. Потім полийте розсаду під корінь із розрахунку 1 л на квадратний метр. Повторіть підживлення через 2 тижні. Чим підгодувати розсаду помідорів для прискорення росту: прості інгредієнти є у кожного в холодильнику Кожен вдома в аптечці має нашатирний спирт. Він на 82% складається з азоту та легко засвоюється рослинами. Азот зміцнює стебла сіянців та збільшує листяну масу. Для приготування добрива для розсади розчиніть 1 ч.л. нашатирного спирту в 10 л води, добре перемішайте та акуратно полийте розсаду під корінь.

Не викидайте яєчну шкаралупу, її можна використовувати для добрива розсади. Для підживлення використовують настій шкаралупи. Для його приготування візьміть шкаралупу 3-4 курячих яєць, залийте 3 л теплої води і поставте настоятися у темне місце. Щоб запах настою не поширився вдома, накрийте ємність щільною кришкою. Через 3 дні, коли настій стане каламутним, розведіть його в пропорції 1:3 і полийте розсаду.

Раніше повідомлялося, розсада яких сортів помідорів дасть щедрий урожай.

ДЖЕРЕЛОsibkray.ru