“Дочекалася“: дружина Олега Винника розповіла про важливу подію у своєму житті

Олег Винник і Таїсія Сватко приховують своє особисте життя. Закохані не коментують свої відносини і досі не підтвердили, що вони дійсно чоловік і дружина. Кохана успішного українського виконавця обрадувала шанувальників новим відео, повідомивши про важливу подію у своєму житті.

“Дочекалася“: дружина Олега Винника розповіла про важливу подію у своєму житті - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм артистка, яка нещодавно почала сольну кар'єру під сценічним ім'ям Таюне, зробила нову публікацію. 47-річна виконавиця побувала в студії радіо, де презентувала свою сьому сольну пісню, що отримала назву "Подруга".

"Від дня прем'єри моєї "Подруги" минуло лише 2,5 тижні, а ви вже підспівуєте її на концертах! Дякую, це дуже приємно і зворушливо! Ваш зворотній зв'язок безцінний!" - зазначила Таїсія Сватко в підпису.

У ролику Таюне в шкіряних лосинах і куртці показала фрагмент спілкування з радіоведучими, а також нарізки зі своїх концертів.

"Є шанувальники моєї творчості, і я їм дуже сильно вдячна. Вони реально полюбили (мою творчість). Спасибі вам величезне. Саме вони чекали від мене нову пісню. Спасибі за терпіння, що вони так довго чекали і дочекалися. І я дочекалася, що нарешті покажу її", - зазначила дружина Олега Винника в ролику.

Нагадаємо, Олег Винник в капелюсі-казанку зачарував прихильниць.