Дочка Олени Кравець показала, як виглядає з яскравим макіяжем

Старша дочка Олени Кравець у лютому відзначила своє 18-річчя. З тих пір дівчина ще активніше почала з'являтися в соцмережах. Зокрема, в популярній серед підлітків мережі TikTok, куди Маша Кравець час від часу публікує кумедні відео. На одному з останніх роликів дівчина дуріє разом зі своєю подружкою.

Дочка Олени Кравець показала, як виглядає з яскравим макіяжем - today.ua

Повнолітня Маша підготувалася до зйомки і зробила яскравий макіяж. Такою її не бачила напевно власна мати. Дівчина нафарбувала губи блиском, а на віки наклала яскраві неонові тіні. Подружка також не відстає, і ще пофарбувала волосся в рожевий колір.

Щоб виглядати ще більш ефектно, дівчата використали відео-фільтри. На камеру вони станцювали під куплет відомої американської пісні, зображуючи мега-зірок.

@ma_kravets we so pwetty damn ? #foryoupage @dianalazygirl ? ♬ original sound - David

Марія Кравець з дитинства займається танцями. Вона вчиться в одній з найпопулярніших шкіл країни «Тодес» Алли Духової. Як відомо, старша дочка Олени Кравець давно живе окремо від батьків разом з подружкою. Кравець багато разів коментувала самостійне життя своєї дочки, кажучи про те, що рішення жити окремо вони прийняли спільно.

Раніше повідомлялося, як виглядала Маша Кравець в день свого 18-річчя.