Дочка Олени Кравець похвалилася пірсингом і вразила зухвалим образом пацанки

Повнолітня донька Олени Кравець вже довгий час живе окремо від своїх зіркових батьків. Дівчина активно веде сторінки в соцмережах і постає перед своїми шанувальниками та друзями в різних образах. Маша Кравець часто експериментує з кольором волосся та зачісками, а нещодавно дівчина показала селфі крупним планом, на якому видно пірсинг у носі.

Дочка Олени Кравець похвалилася пірсингом і вразила зухвалим образом пацанки - today.ua

На новому фото Маша позує у чорній бандані та з ланцюжком на шиї. Видно, що в носі у неї сережка. Дівчина нанесла яскравий макіяж, і у свої 18 років виглядає на всі 25. Її образ, судячи з останніх фото в Instagram, зараз досить пацанський. Дочка Олени Кравець похвалилася пірсингом і вразила зухвалим образом пацанки В особистому обліковому записі в Instagram 18-річна Маша Кравець публікує багато селфі, а також фото та відео своїх танців, якими дівчина займається з дитинства.

Дочка Олени Кравець багато часу приділяє сучасним танцям. Вона навчається в одній із найпопулярніших танцювальних шкіл країни – "Тодес" Алли Духової.

На одному із відео Марія показала, як танцює під дощем. У кадрі дівчина виконує пластичні рухи, повністю мокра від дощу. Одягнена Марія по-спортивному. На ній сині широкі штани з кишенями і чорна кофта з довгими рукавами.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від masha kravets (@maarriill)

Раніше Олена Кравець розповіла про кризу у відносинах із чоловіком, і про свої походи до психотерапевта.