Дочка Олі Полякової показала свого домашнього улюбленця

Дочка співачки Олі Полякової, 15-річна Маша, активно веде свою сторінку в Instagram, заробляє на рекламі, а недавно дебютувала як актриса в молодіжному українському серіалі. Дівчина ділиться з шанувальниками подробицями свого життя, фотографується на прогулянках, шопінгу, в домашній обстановці. А нещодавно Маша Полякова показала аудиторії свого домашнього вихованця.

Дочка Олі Полякової показала свого домашнього улюбленця - today.ua

Маша опублікувала фото, на якому вона одягнена в стильний світшот з яскравим різнобарвним принтом, чорну шапку, а на шиї у неї масивний ланцюжок з хрестиком. В руках дочка Олі Полякової тримає білу пухнасту собаку породи померанський шпіц. У підписі до фото вона цікавиться у своїх фолловерів, які домашні тварини є у них.

"Трохи милоти вам в стрічку, а які у вас домашні тварини. Додавайте в історію ваших улюбленців, буду лайкать", - написала Маша Полякова.

Дочка Олі Полякової показала свого домашнього улюбленця Фоловери в коментарях почали відповідати на питання свого кумира і називати своїх домашніх улюбленців, серед яких не тільки кішки, і собаки, а також щури і шиншили.

"У мене Померанскіц шпіц", "Шотландський вислоушка", "У мене теж шпіц, хлопчик", "Чистокровна ангорская шиншила", "Щур Мілка", "померанський шпіц Коко, Жако і Йося", - написали підписники.

Нагадаємо, Маша Полякова розповіла, як проходили зйомки в серіалі "Секс, Інста і ЗНО", і чи планує вона продовжувати кар'єру актриси.