Дочка Олі Полякової розповіла про часту причину сварок із зірковою мамою

Старша дочка співачки Олі Полякової, 15-річна Маша, часто з'являється в кадрі разом зі своєю мамою. Артистка і її дочка спілкуються як подруги і обидві ведуть активне життя в соціальних мережах. Маша Полякова часто виходить у прямі ефіри в Instagram зі своїми підписниками і розповідає їм про події з особистого життя. Дівчина вже сама заробляє гроші блогерством і не приховує, що як і у всіх підлітків, у неї часто бувають сварки з мамою.

Дочка Олі Полякової розповіла про часту причину сварок із зірковою мамою - today.ua

Оля Полякова не раз в інтерв'ю розповідала про те, як Маша під час весняного локдауна збігала з дому, що вона б'ється з молодшою сестрою, і на всю країну заявила, що її старша донька відвідує сайти для дорослих.

В інтерв'ю Каті Осадчій Маша Полякова зізналася, що не ображається на маму за те, що вона виносить на публіку домашні сварки і скандали.

"Я знала, що так буде, адже це моя мама, тому я вже змирилася з цим. Це мінімум, що у нас твориться вдома. Все нормально", - розповіла 15-річна Маша Каті Осадчій.

Дочка Олі Полякової розповіла про часту причину сварок із зірковою мамою Те, через що Маша з мамою дійсно часто сваряться, так це звичка співачки забирати на ніч гаджети у своїх дітей.

"Це мене дуже виводить з себе, тому що я хочу все-таки початитися. Я приходжу додому о 22:00, а о 23:30 у мене вже забирають телефон, а до цього я весь час зайнята і в школі його забирають. Я не можу їм насититися ", - поскаржилася Маша.

Раніше повідомлялося, що Оля Полякова прикрасила новорічну обкладинку журналу "Добрі поради", і розповіла в інтерв'ю, як ставиться до ворожок і астрологів.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua