Дочка Олі Полякової знялася в серіалі про підлітків

Старша дочка співачки Олі Полякової, 15-річна Маша, веде активне життя в соціальних мережах, заробляє на рекламі в Instagram, а недавно дебютувала як актриса в серіалі Антоніо Лукіча "Секс, Інста і ЗНО". На прем'єрі стрічки зі своєю участю Маша Полякова розповіла, як проходили зйомки, і чи планує вона продовжувати кар'єру актриси.

Дочка Олі Полякової знялася в серіалі про підлітків - today.ua

Головною героїнею серіалу по сюжету є Саша Моцак. Вона найпопулярніша дівчина в школі, але незабаром все змінюється, і дівчина стає жертвою цькування однолітків. Режисер серіалу розкрив не тільки відносини між школярами, але і всі типові проблеми, які переживає сучасна молодь: "Чи займатися сексом? Що робити, коли тебе булять у школі? Як пережити перші акне?", тощо.

Всі героїні "Секс, Інста і ЗНО" стикаються з сучасними життєвими труднощами молоді. У житті дочка Олі Полякової також часто стає жертвою хейтерів, через що дівчина раніше переживала, а зараз вже не звертає уваги на злі язики.

"По-перше, це хейт, адже він є скрізь. Ще я почала займатися музикою, створила свою рок-групу і дуже сильний хейт від всіх моїх знайомих. Але я - людина, яка не звертає на це уваги", - прокоментувала Маша Полякова .

Дівчина зізналася, що не планує продовжувати акторську кар'єру. Дочка Олі Полякової після закінчення школи мріє вступити до коледжу Берклі, а потім в Бостонський університет на вокальний факультет.

Крім молодих акторів, таких як Маша Полякова, в серіалі зіграли і досвідчені професіонали: Ірма Вітовська, Наталя Васько, Ірина Веренич-Островська, Ольга Сафронова і Євген Бушмакін. Перші шість серій "Секс, Інста і ЗНО" вже є в доступі на YouTube.

Раніше Маша Полякова зізналася, що їй забороняє робити зіркова мама.

ДЖЕРЕЛОkinoafisha.uа