Дочка Пугачової наворожила на ромашці нареченого: “Не буде любити - ух йому!“

Дочка Алли Пугачової і Максима Галкіна, 7-річна Ліза, зростає справжньою артисткою. Дівчинка часто з'являється в Instagram свого зіркового батька, де вона танцює, співає, грає різні сценки зі своїм братом Гаррі, або просто по-дитячому радіє, чим дуже тішить всю аудиторію.

Дочка Пугачової наворожила на ромашці нареченого: “Не буде любити - ух йому!“ - today.ua

Нещодавно в Мережі з'явилося відео, на якому дочка Галкіна Пугачової розповідає мамі, як ворожила  на ромашці на нареченого. На відео Ліза гуляє по полю в штанях з різнобарвним принтом, жовтій футболці та кепці, при цьому серйозно розмірковуючи про жінок і кохання.

"Мамочка! Я гадала на ромашці, чи буде мене наречений любити. А вийшло - любить! А якщо не буде любити - ух йому!", - рішуче сказала Ліза.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Трохи про жінок і любві? # елізаветагалкіна

Публікація від Максим Галкін (@maxgalkinru)

Дотепність Ліза Галкіної не перестає дивувати шанувальників сімейства. Дівчинка розвивається не по роках. Її висловлювання можна розбирати на цитати, а мудрості дитини позаздрять багато дорослих. Гени дали свої плоди і від талановитих батьків дитина запозичила і харизму, і інтелект, і любов до камери.

"Ой, яка приколистка дівчинка!", "Капець нареченим", "Жести руками АЛЛИ", "Вогонь дівчинка", "Я свободнаааааа". Ось воно по справжньому щаслива дитина! ","Яка розумниця", - написали в коментарях фоловери.

Нагадаємо, колишні сусіди Алли Пугачової розповіли про те, що Примадонна бувала з ними груба і могла навіть образити.