Дочці Зеленського виповнилося 19 років: дівчинка росте точною копією мами

15 липня дочці Володимира та Олени Зеленських виповнилося 19 років. Дівчинка, яка була активною та доволі світською особистістю, ховається від публіки після початку повномасштабного вторгнення.

Дочці Зеленського виповнилося 19 років: дівчинка росте точною копією мами - today.ua

Український президент, як і його сім'я, перебувають у небезпеці, оскільки у ворога є бажання усунути верхівку влади чи натиснути, поставивши під удар дружину та дітей. І якщо Володимир та Олена Зеленська продовжують працювати та виконувати свої обов'язки президента та першої леді, то своїх дітей вони максимально захищають.

Відомо, що дочка Олександра та син Кирило живуть і навчаються в Україні, але місце їхнього знаходження не розкривається. Хоча скоріш за все діти вдома в Києві, на це натякала Олена Зеленська в одному з нещодавніх інтерв'ю.

Дочці Зеленського виповнилося 19 років: дівчинка росте точною копією мами

Днями єдина дочка подружжя відзначала день народження - Сашкові виповнилося вже 19 років і вона росте справжньою красунею. Дівчинка успадкувала темний колір волосся від батька, але ніжні риси від матері.

Дочці Зеленського виповнилося 19 років: дівчинка росте точною копією мами

На архівних фото можна побачити, що у Сашка овал обличчя, посмішка, форма очей, носа та ямочки на щоках, як у її чудової мами Олени.

Дочці Зеленського виповнилося 19 років: дівчинка росте точною копією мами Дочці Зеленського виповнилося 19 років: дівчинка росте точною копією мами Дочці Зеленського виповнилося 19 років: дівчинка росте точною копією мами

Нагадаємо, Олена Зеленська розсекретила, на кого навчається її 18-річна дочка: "Ми мали дискусії".