Донька Ольги Сумської у мінісукні з тигровим принтом позувала біля ялинки у новорічну ніч

Антоніна Паперна напередодні Нового року вразила всіх своїх фанатів зміною іміджу, обрізавши своє шикарне довге волосся. У новорічну ніч донька Ольги Сумської пішла ще на один кардинальний крок і одягла міні-сукню в тигровий принт. Вона зробила фото біля новорічної ялинки, на якій багато шанувальників не впізнали свого кумира.

Донька Ольги Сумської у мінісукні з тигровим принтом позувала біля ялинки у новорічну ніч - today.ua

31-річна Тоня не дивиться на фото у камеру. Вона притримує рукою свої локони і демонструє довгі ноги, які навіть без підборів виглядають стрункими. Сукня у тигровий принт у рік Тигра виглядає доречно та стильно. Артистка підкреслила свій новорічний образ білими шкарпетками. Судячи з інтер'єру, зірка святкувала Новий рік у себе вдома. Донька Ольги Сумської у мінісукні з тигровим принтом позувала біля ялинки у новорічну ніч Підписники Антоніни Паперної розхвалили у коментарях її новий образ та засипали компліментами.

"Вау!!! Вогонь дитинко!!! З Новим роком вас усіх ісіх", "Ну ваще зірка", "Шикарний імідж. Як йде Вам стрижка", "Яка робота над собою", "З новим роком вас!", - написали фоловери.

Раніше Ольга Сумська показала архівні фото зі святкування першого Нового року зі своїм чоловіком Віталієм Борисюком. Тоді Тоні Паперній було лише 6 років.