Дружба закінчена: Подкопаєва різко висловилася про свою куму і найкращу подругу Ані Лорак

Лілія Подкопаєва та Ані Лорак дружили дуже багато років. Українська спортсменка та українська співачка навіть стали кумушками. Кароліна Куєк попросила гімнастку стати хрещеною матір'ю дочки, а гімнастка назвала на честь подруги старшу дочку. Але війна розплющила очі на близьку людину, і замість любові прийшло розчарування.

Дружба закінчена: Подкопаєва різко висловилася про свою куму і найкращу подругу Ані Лорак - today.ua

В інтерв'ю Славі Дьоміну Лілія Подкопаєва зізналася, що не намагалася зв'язатися з Ані Лорак і поговорити з нею, адже мовчання виявилося голоснішим за будь-які слова.

"Ні Ані Лорак, ні її представник не зробили жодної заяви. Тому ми робимо висновки: вона зробила те, що хотіла зробити. На жаль. Я дуже чекала, тому що значення має кожен голос. Щодня вмирають діти. Ми не можемо цього дозволити. Я завжди намагалася виправдати людину, але зараз немає жодних виправдань”, - каже Лілія Подкопаєва.

Дружба закінчена: Подкопаєва різко висловилася про свою куму і найкращу подругу Ані ЛоракУкраїнська спортсменка, яка живе у США, зізнається, що кума її дуже розчарувала. Очевидно, дружба двох зірок закінчена, і її вже не можна буде відновити.

"Я дуже довго чекала, і для мене ця тема дуже болісна. Ми довгі роки товаришували. Це людина, на честь якої я назвала свою старшу дочку. Я чекала до останнього, але мовчання протягом трьох місяців мене просто вбило", - зазначила Лілія Подкопаєва.

Дружба закінчена: Подкопаєва різко висловилася про свою куму і найкращу подругу Ані ЛоракАні Лорак, яка продовжує мовчати про війну в її рідній країні, живе у Підмосков'ї та продовжує розважатися. Днями співачку зняли на вечірці з наближеними до Путіна особами на дні народження сина Філіпа Кіркорова.