Дружина Олега Винника в шкіряній сукні вразила стрункою фігурою

Олег Винник разом зі своєю дружиною і їх групою продовжує подорожувати українськими містами. Днями закохані відіграли концерт в Житомирі. На сцені Таїсія Сватко з'явилася при всьому параді, порадувавши публіку своїм прекрасним зовнішнім виглядом.

Дружина Олега Винника в шкіряній сукні вразила стрункою фігурою - today.ua

"Житомир, спасибі, що ні дощ, ні холод не стають на шляху нашим незабутнім зустрічам", - зазначив Олег Винник.

Публікацію в особистому акаунті в Інстаграм успішний український артист супроводжував серією фотографій з концерту. На одному зі знімків постала його прекрасна дружина, 47-річна Таїсія Сватко, яка вже дуже багато років виступає його бек-вокалісткою. Дружина Олега Винника в шкіряній сукні вразила стрункою фігурою У кадрі співачка, що нещодавно почала сольну кар'єру під сценічним ім'ям Таюне, постала в короткому шкіряному платті з акцентним поясом на талії і шлейфом. Її образ завершило болеро з довгими рукавами і туфлі на високих підборах. Дружина Олега Винника залишила волосся розпущеним, завив його в елегантні локони, а також нанесла яскравий макіяж.

Фанати залишилися під враженням від виступу артистів і не залишили кумира без компліментів:

"Навіть трохи шкода, що в цьому році був тільки один концерт", "Найкращий", "Було гаряче", "Ох і фоточки, який холод, Олежик. Ваш голос зігріває і запалює серця", "Кожна зустріч з вами, як ковток свіжого повітря, емоцій, які залишаються в серці назавжди", "Від ваших пісень стає жарко, навіть коли йде дощ".

Нагадаємо, Олег Винник похвалився знімком в оточенні довгоногих красунь: "В надійних руках".