Дружина Дмитра Гордона показала спільне фото із шістьма дітьми чоловіка від різних шлюбів

Дружина Дмитра Гордона показала у соцмережах сімейну фотографію, яка викликала фурор у шанувальників. На знімку Алеся Бацман зображена поряд з дітьми свого відомого чоловіка. Їх у нього семеро. На фото не вистачає однієї з доньок.

Дружина Дмитра Гордона показала спільне фото із шістьма дітьми чоловіка від різних шлюбів - today.ua

Сімейство Гордона зібралося всім складом для того, щоб відсвяткувати день народження сина Дмитра Лева. Хлопцеві виповнилося 20 років. Привітати його прийшли старші та молодші брати та сестри.

"Лева, з днем народження! Нехай справджуються всі мрії! У тебе прекрасні цілі, і ти обов'язково отримаєш те, що задумав", - написала у привітанні під фото Алеся Бацман. Дружина Дмитра Гордона показала спільне фото із шістьма дітьми чоловіка від різних шлюбів "Наплодив Діма собі подібних", "Молодці! Чудова родина! Вітаємо", "Щирі привітання! Прекрасна сім'я!", "Хто тоді фотографує?", "Усю сім'ю з іменинником!", - написали фоловери.

Як відомо, у журналіста Дмитра Гордона семеро дітей від чотирьох різних жінок. Алеся Бацман - четверта офіційна дружина Гордона, яка народила йому трьох дочок - Санту, Алісу та Ліліану. Серед старших дітей Гордона також є ще одна дочка Єлизавета та сини Дмитро, Лев та Ростислав. Дружина Дмитра Гордона показала спільне фото із шістьма дітьми чоловіка від різних шлюбів Нагадаємо, 26-річний син Дмитра Гордона, який зараз живе та працює в США, вперше показав свою кохану.