Дружина Григорія Решетника розповіла, як старші сини відреагували на появу в сім'ї молодшого брата

Автор: Лобанова Єлизавета

Дружина популярного українського телеведучого Григорія Решетника, Христина Решетник, яка 28 листопада народила третього сина, вже повернулася додому з пологового будинку і занурилася в материнські будні. Так як в родині підростає ще дві дитини - старший син Іван і молодший Дмитро, то важливим моментом було знайомство братів. Новонародженого Олександра молодші сини Решетники побачили ще в пологовому будинку, а по поверненню додому вони вже разом з'явилися на сімейній фотографії в Instagram Христини Решетник.

Дружина Григорія Решетника розповіла, як старші сини відреагували на появу в сім'ї молодшого брата - today.ua

На знімку троє синів лежать в обнімку на великому ліжку, і це виглядає дуже мило. Обличчя молодшого Олександра підписникам поки що не показують, адже дитині ще навіть не виповнився місяць. Тепер Решетники стали багатодітними батьками, і сімейних турбот у обох батьків додалося.

"Тут головне було показати середньому синові (Дімі - Ред.), що для мене, як для мами, нічого не змінилося - я люблю всіх однаково, як і любила - і Ваню, і його. Просто тепер моє серце відкрилося ще для одного синочка ", - ділиться дружина Григорія Решетника.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Kristina Reshetnik (@kristina_reshetnik)

Популярні зараз

Стало відомо, кому хочуть віддати особливо цінні землі України

Українські військові більше не бачать сенсу в ударах по Кримському мосту: з'явилось роз'яснення від речника ВМС

Чоловіки можуть не носити з собою військовий квиток: у Міноборони заявили про зміни обліку

Ще одна європейська країна заявила про намір відправити українських ухилянтів додому

За словами Христини, коли вона повернулася додому з малюком, старший син Іван поводився спокійно, в той час як молодший Дмитро був розгублений.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Того вечора більшу частину часу я проводила з Дімою - обіймала, цілувала, навіть запитала, чи готовий він бути старшим братом для Саші. На що він сказав, що він не маля, а дорослий, і малюк у нас в родині один", - написала в пості Христина.

Нагадаємо, телеведучий Григорій Решетник в день народження третього сина опублікував перше фото малюка в своєму Instagram.