Дружина Євгена Кошового показала стильний осінній образ для прогулянки

Євген Кошовий має не лише двох прекрасних дочок, але і красуню-дружину Ксенію. Дружина артиста "Кварталу 95" рідко ділиться фото в соцмережах, але нещодавно вона опублікувала кілька кадрів з осіннього парку, на яких продемонструвала стильний образ.

Дружина Євгена Кошового показала стильний осінній образ для прогулянки - today.ua

Ксенія Кошова позувала в сіро-бежевому трендовом картатому пальто, замшевих бежевих чоботях і довгій бежевій сукні. Вона доповнила свій образ зібраним волоссям. Жінка написала, що не любить осінь, але така осінь, як в цьому році, їй до душі.

"Не люблю я осінь. Зізнаюся чесно. Але якщо вона залишиться такою ж сонячною як на фото, можна і поміняти своє ставлення до неї.)) Тоді після осені відразу весна. Потрібно якось домовитися)", - зазначила Ксенія Кошова.

View this post on Instagram

Публікація від Ксенія Кошова (@yalta_k)

Ксенія Кошова до весілля з Євгеном Кошовим була учасницею балету "Фрідом". Завагітнівши першою донькою, вона залишила танці і знайшла себе в дизайні. Зі своєю подругою Наталею Ксенія починала шити одяг для дітей, потім шкільну форму. Пізніше почала працювати з "Жіночим Кварталом". Ксенія продумує наряди, купує тканини, може пошити і підігнати будь-якусукню або костюм. Дружина Євгена Кошового показала стильний осінній образ для прогулянки Раніше повідомлялося, як виглядає 13-річна дочка Євгенія Кошового з макіяжем, і чому вона ходить до психолога.