Дві популярні зачіски, які провокують випадіння волосся

Причиною випадіння волосся можуть бути не тільки проблеми зі здоров'ям, але і неправильно підібрана зачіска. Любов до тугих укладок з часом негативно позначиться на стані волосся. Трихолог Лариса Пономаренко розповіла, від яких звичок потрібно позбутися, щоб зберегти волосся здоровим, і які дві зачіски давно пора залишити в минулому.

Дві популярні зачіски, які провокують випадіння волосся - today.ua

Кінський хвіст

Ця зачіска виглядає доглянуто і сексуально, але для волосся вона некорисна зовсім. Та й мода на кінські хвости поступово пройшла. Звичайно, якщо робити подібну зачіску раз на рік, то особливої шкоди вона не принесе. Любительки кінського хвоста, які мало не щодня туго зав'язують волосся, з часом помічають, що лобова лінія росту волосся "з'їжджає" вгору. Волосся, на яке покладене надмірне навантаження, просто витягується і починає з часом випадати. Гумка для волосся стискає волосся і сприяє утворенню залома і обламуванню волосинок. Дві популярні зачіски, які провокують випадіння волосся

Нарощування волосся

Будь-яке нарощування волосся з часом призводить до його обламування і порідіння. Це відбувається через те, що майстер неправильно розподілив навантаження штучних локонів і наростив великі, важкі пасма на тонкі.

Своє волосся може не витримувати такого навантаження і витягується з корінням. Обламування волосся також можливо і в разі, якщо застосовується не якісний кератин і власне волосся обламується у місцях кріплення нарощених пасом.

Тому трихолог рекомендує берегти власне волосся і не піддавати його ризикам зі сторони. Адже і так повно зовнішніх факторів, які негативно впливають на стан волосся.

Раніше повідомлялося, яка зачіска з 70-х стала головним трендом 2021 року серед молоді.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua