Джамала продає на аукціоні дизайнерську сукню з “Євробачення“: на що підуть отримані гроші

Джамала вирішила долучитись до благодійності. Популярна співачка виставила на аукціон сукню, в якій відкривала "Євробачення-2017" у Києві. Отримані кошти вона планує надіслати українським військовим.

Джамала продає на аукціоні дизайнерську сукню з “Євробачення“: на що підуть отримані гроші - today.ua

Народна артистка України тяжко переживає трагедію, в якій опинилася держава. Співачка, як і її співвітчизниці, намагається допомогти у війні з рашистами.

Джамала захотіла продати свою розкішну біло-червону сукню. Гроші покриють деякі потреби ЗСУ та українців, які постраждали від бойових дій.

"У 2017 році її створила дизайнерка Юлія Магдич. Для мене це більше, ніж просто річ, це справжній витвір мистецтва, в якому зійшлися традиції та історія моєї країни. Розраховую на класний результат", - зазначила поп-зірка.

У розкішній сукні з вишивкою Джамала відкривала "Євробачення-2017". Україна у тому році приймала музичний конкурс у Києві, після грандіозної перемоги кримської співачки 2016-го. Нині воно є ключовим лотом на аукціоні, який проходить у період на сайті catawiki.com з 10 по 18 травня. Джамала продає на аукціоні дизайнерську сукню з “Євробачення“: на що підуть отримані гроші Ініціативу патріотки підтримали інші учасники Євробачення різних років. Вони також пожертвували свій одяг. Загалом, це 11 речей. Кошти передадуть благодійному фонду Yellow-Blue Foundation.

Джамала нагадала, що Catawiki вже допомогла зібрати 100 тисяч євро. Їх передали Фонду ЮНІСЕФ на підтримку українських дітей та сімей.

Нагадаємо, напередодні у Турині відкрилося "Євробачення-2022". Гурт Kalush Orchestra тріумфально виступив і потрапив у фінал музичного конкурсу.