Дженніфер Лопес у атласній блузі з декольте підкорила стильним образом вихідного дня

Дженніфер Лопес поділилася зі своїми підписниками новим стильним образом в атласній блузі з відвертим декольте та джинсах-палаццо з високою посадкою. Блузка, заправлена в сірі джинси, підкреслює лінію талії зірки, і це вбрання робить її стрункішою.

Дженніфер Лопес у атласній блузі з декольте підкорила стильним образом вихідного дня - today.ua

Блузка лавандового кольору освіжає образ Лопес. На шиї у артистки висить прикраса у вигляді ключа, подарована їй Беном Аффлеком, та ще кілька інших золотих ланцюжків. На зап'ясті - кілька браслетів. Також образ Дженніфер Лопес доповнюють туфлі мармурового кольору з відкритими пальцями та на високій шпильці.

Зірка зібрала волосся в пучок, залишивши вільним кілька передніх пасм і рівний проділ. На її обличчі – легкий макіяж з акцентом на очі, манікюр зірки – у нюдових тонах.

"Ла-ла-лаванда", - написала під фото Дженніфер Лопес.

Дженніфер Лопес у атласній блузі з декольте підкорила стильним образом вихідного дня Дженніфер Лопес позує в домашньому інтер'єрі, спочатку присівши на розкішне хутро, розкладене на дивані, а потім - стоячи в спокусливій позі, зігнувши лікоть і демонструючи своє глибоке декольте. 52-річна Лопес виглядає набагато молодшою за свій вік. Фанати у коментарях скасували, що вона як Бенджамін Баттон, який з кожним роком ставав дедалі молодшим. Дженніфер Лопес у атласній блузі з декольте підкорила стильним образом вихідного дня Раніше Дженніфер Лопес у крихітному топі та легінсах засвітила спортивну фігуру та рельєфний прес.