Дженніфер Лопес вийшла у світ з 13-річною дочкою в трендовому вкороченому светрі та довгій джинсовій спідниці

Дженніфер Лопес потрапила до об'єктивів камер під час прогулянки зі своєю 13-річною дочкою Еммою. Артистка продемонструвала трендовий светр цього сезону та модну спідницю з деніму. Образ зірки, як завжди, продуманий до дрібниць.

Дженніфер Лопес вийшла у світ з 13-річною дочкою в трендовому вкороченому светрі та довгій джинсовій спідниці  - today.ua

52-річна Лопес одягнена в укорочений светр з необробленими краями, джинсову спідницю в підлогу з двох видів тканини на зразок латок і високі чоботи, які ледь виглядають з-під спідниці. Зірка зібрала волосся в тугий пучок і одягла сонцезахисні окуляри. В руках у неї чашка з кавою, а на обличчі захисна маска. Доповнює образ Дженніфер Лопес стильна чорна шкіряна сумка з бахромою – ще один тренд 2022 року. Дженніфер Лопес вийшла у світ з 13-річною дочкою в трендовому вкороченому светрі та довгій джинсовій спідниці Мабуть, зима в Каліфорнії досить тепла, оскільки Лопес з дочкою прогулюються навіть без верхнього одягу. Емма одягнена у світлі джинси та білу толстовку. Доповнюють образ дівчинки – білі кросівки.

Мама із донькою останнім часом проводять максимально багато часу разом. Найчастіше їх можна зустріти на шопінгу. До того ж, у перервах між зйомками Дженніфер Лопес встигає ще присвячувати час романтичним стосункам із Беном Аффлеком, тренуватись та подорожувати.

Раніше повідомлялося, що Дженніфер Лопес помітили в аеропорту в теплому хутряному жилеті та в хутряних шльопках.