Дженніфер Лопес виконала свій суперхіт на інавгурації Байдена

Американська співачка Дженніфер Лопес виступила на інавгурації новообраного американського президента Джо Байдена, яка відбулася 20 січня в Капітолії. Світова зірка з'явилася на урочистому заході в білосніжному вбранні від Chanel і виконала кілька своїх хітів, серед яких знаменитий Let's Get Loud.

Дженніфер Лопес виконала свій суперхіт на інавгурації Байдена - today.ua

Свій виступ перед тисячною аудиторією і самим президентом Лопес почала з пісні американського співака і музиканта Вуді Гатрі This Land Is Your Land. Потім світова зірка виконала уривок свого хіта 2000-х Let's Get Loud, а завершила виступ американською патріотичною піснею America the Beautiful. Образ Дженніфер Лопес на інавгурації Джо Байдена був дуже стильним і стриманим. Зірка була вся в білому: шовкових штанях-кльош, блузці з мереживами-жабо, і білому пальто. Волосся зірки було зібране у високий кінський хвіст, на руках, шиї та вухах було безліч прикрас, а в макіяжі зроблений акцент на сріблястих очах.

В середині виступу Лопес промовила останні слова присяги вірності іспанською мовою: "Єдина нація під Богом, неподільна, зі свободою і справедливістю для всіх". Дженніфер Лопес виконала свій суперхіт на інавгурації Байдена Дженніфер Лопес у 1991 році стала популярною в Америці і представляла усі ці роки свою країну на світовому рівні. На рахунку у 51-річної співачки студійні альбоми, десятки кінокартин, премія "Золотий глобус" і безліч досягнень у сфері бізнесу.

Нагадаємо, в 2021 році Дженніфер Лопес планує офіційно вийти заміж за Алекса Родрігеса.

ДЖЕРЕЛОlife.nv.ua