Екс-дружина Бена Аффлека відреагувала на його повернення до Дженніфер Лопес

Відносини колишнього подружжя Бена Аффлека і Дженніфер Лопес стрімко набирають обертів. Тим часом актриса Дженніфер Гарнер, з якої Аффлек прожив 10 років після розставання з Джей Ло, прокоментувала стосунки свого колишнього. Як не дивно, вона підтримує його рішення і оберігає себе і дітей від ажіотажу і зайвих чуток.

Екс-дружина Бена Аффлека відреагувала на його повернення до Дженніфер Лопес - today.ua

За словами інсайдерів, Гарнер не розчарована тим, що колишній чоловік повернувся до жінки, якій зізнавався у коханні напередодні шлюбу з нею. Дженніфер Гарнер щиро бажає щастя Бену Аффлеку, принаймні вона так офіційно заявляє в інтерв'ю. У пари є троє спільних дітей - 15-річна Вайолет, 12-річна Серафіна і 9-річний Самуїл, яких вони продовжують разом виховувати.

Коли Аффлек познайомив дітей з Лопес, Гарнер це не сподобалося. Вона вважає, що її колишній "занадто рано" знайомить їх трьох дітей зі "своїм новим захопленням". Екс-дружина Бена Аффлека відреагувала на його повернення до Дженніфер Лопес

"Джен не хоче мати нічого спільного з медіа-цирком навколо роману Бена з Джей Ло. Її єдина турбота є і завжди були діти, і поки батько з ними, вона щаслива", - повідомляє видання justjared.

При цьому, Дженніфер Лопес ще раніше познайомила своїх близнюків з Аффлеком, і у них склалися добрі стосунки. За інформацією E! News, Дженніфер Лопес скоро офіційно переїздить у Лос-Анджелес до Бена, з яким вона була заручена майже 20 років тому, але їх відносини розвалилися через постійну увагу публіки.

Бен Аффлек одружився незабаром на Дженніфер Гарнер, з якою вони розлучилися в 2018 році, при цьому зберігши хороші дружні відносини.

Раніше повідомлялося, що Дженніфер Лопес поділилася рідкісними фото з молодшою сестрою.

ДЖЕРЕЛО24tv.ua