Еліна Світоліна показала перші весільні фото на фоні Женевського озера

Українська тенісистка Еліна Світоліна 16 липня вийшла заміж за свого колегу - француза Гаеля Монфіса. Весілля тенісної пари відбулося в швейцарському місті Ньоні. Першими весільними фото поділився брат Світоліної Юліан. Тенісистка також опублікувала на своїй сторінці кілька знімків з чоловіком.

Еліна Світоліна показала перші весільні фото на фоні Женевського озера - today.ua

Основними відтінками весільних вбрань і декору торжества були обрані білий і лавандовий. В костюмі кольору лаванди був наречений, в цій же кольоровій гамі було пошито вбрання для нареченої, а також зроблений манікюр і весільний букет.

Замість традиційної весільної сукні 26-річна Еліна Світоліна обрала брючний комбінезон від дизайнера Вірджіл Абло. Вбрання виглядає дуже стильно і незвично. Поверх білих штанів одягнена лавандова накидка. Свій образ Світоліна доповнила білими човниками на невисокій шпильці, довгими сережками, браслетом, а до розкішної обручки з діамантом в декілька карат, яку Монфіс подарував Єліні на заручини, на правій руці тенісистки додалася весільна обручка з декількома діамантами. Еліна Світоліна показала перші весільні фото на фоні Женевського озера На початку квітня успішна українська тенісистка повідомила, що отримала пропозицію руки і серця від свого коханого, французького професійного тенісистка Гаеля Монфіса.

Раніше дівчина схилялася до того, що не змінюватиме прізвище після вступу в шлюб, але в день весілля вона офіційно зізналася, що тепер вона стала місіс Монфіс. На корті вона швидше за все продовжить виступати під своїм дівочим прізвищем. Еліна Світоліна показала перші весільні фото на фоні Женевського озера 34-річний Гаель Монфіс посідає 19-ту позицію у світовому тенісному рейтингу ATP. У квітні він зробив пропозицію руки і серце славетної української чемпіонці, і вже тоді вони запланували весілля на липень. Торжество відбулося на березі Женевського озера, куди з'їхалися найближчі родичі пари.

"Ми укладаємо наш союз з Еліною перед усіма вами. Це гріє мені серце. Спасибі всім, спасибі за вашу любов. Зазвичай я спокійний, але зараз у мене стільки емоцій, це важко. Напевно, виграти« Ролан Гаррос »було б простіше", - сказав Монфіс.

Еліна Світоліна показала перші весільні фото на фоні Женевського озера Раніше Еліна Світоліна показала фото з святкування дівич-вечора в Женеві напередодні свого весілля.

ДЖЕРЕЛОkaravan.ua