Френч боб і шеггі - наймодніші стрижки француженок, які будуть на піку популярності у 2022 році

Французькі жінки завжди були і залишаються законодавцями моди та стилю у всьому світі. Дивлячись на жіночі стрижки француженок, відразу відчувається легкість та вишуканість їхнього стилю. У 2022 році на піку популярності у всьому світі будуть дві стрижки, коріння яких сягає Франції.

Френч боб і шеггі - наймодніші стрижки француженок, які будуть на піку популярності у 2022 році - today.ua

Французькі дівчата вміють змусити своє волосся відповідати їхньому способу життя. Природність, комфорт і легкість - те, що характерно француженкам, і відображає їх природу.

Френч боб

Французький боб визнаний однією з наймодніших стрижок 2022 року. Незважаючи на те, що всі різновиди стрижки боб користуються популярністю серед дівчат з коротким волоссям, ця стрижка рівним зрізом і з чубчиком відмінно підійде тим, хто не любить витрачати на укладання волосся занадто багато часу.

Стрижка френч боб є універсальною, і добре виглядає як на прямому, так і хвилястому волоссі. Чубчик може бути як довгим, так і ультракоротким. У поєднанні з беретом, з такою зачіскою ви точно виглядатимете як справжня француженка. Френч боб і шеггі - наймодніші стрижки француженок, які будуть на піку популярності у 2022 році

Шеггі

Шеггі – це багатошарова зачіска, яка нагадує каскад. Стрижеться вона на волоссі середньої довжини. М'які текстуровані шари стрижки підкреслюють легку недбалість стрижки. Майстер підстригає волосся в хаотичному порядку, завдяки чому стрижка невибаглива в укладанні та створює ефектний об'єм.

Як правило, шеггі стрижеться з чубчиком. Цю стрижку жінки люблять за те, що її можна не укладати, а достатньо лише вимити волосся і дати їм висохнути природним способом. Френч боб і шеггі - наймодніші стрижки француженок, які будуть на піку популярності у 2022 році Раніше повідомлялося про способи укладання найтрендовішої стрижки весни-літа 2022 року міні-боб.

ДЖЕРЕЛОnv.ua