Гладкий боб з рівним зрізом - трендова елегантна стрижка на осінь 2021

Стрижка боб не втрачає актуальності вже не перший сезон. Восени 2021 року в тренді буде гладкий боб з рівним зрізом. Така зачіска підійде стриманим і стильним дівчатам, які схильні до порядку і віддають перевагу класичному стилю в одязі.

Гладкий боб з рівним зрізом - трендова елегантна стрижка на осінь 2021 - today.ua

Гладкий боб стрижеться з рівним зрізом і підходить жінкам з прямим від природи волоссям.

Зріз робиться рівним, без ярусів, пасма вирівнюються утюжком, щоб підкреслити гладкість стрижки. Потрібно відразу розуміти, що така зачіска вимагає щоденного укладання, але зате з нею ви будете виглядати на висоті.

Стрижка гладкий боб привертає увагу до губ, а якщо стрижеться чубчик, то і до очей. Довжина волосся може бути як вище плечей, так і нижче. Боб прикрасить як власниць густого волосся, так і більш тонкого. Гладкий боб з рівним зрізом - трендова елегантна стрижка на осінь 2021

Довжина чубчика в гладкому бобі може варіюватися від зовсім короткого до довгого, який повністю закриває лоб. Рівний зріз робить зачіску стильною, тому якщо ви хочете, щоб стрижка виглядала акуратно, раз на місяць доведеться підстригати кінчики. Філіровка у гладкому бобі не вітається. Максимум, що можна собі дозволити в рамках стрижки, - це градуювання і чубчик. Гладкий боб з рівним зрізом - трендова елегантна стрижка на осінь 2021 Користуйтеся спеціальними засобами для укладання, які допоможуть волоссю залишатися рівним навіть в погану осінню погоду.
Раніше повідомлялося про універсальну стрижку м'який боб, яка не вимагає щоденного укладання.

ДЖЕРЕЛОkaravan.ua