Головні тренди манікюру 2021: в моду повертаються золотий френч і металік

Французький манікюр, а також металеві відтінки лаку знову стають модними. При виборі дизайну нігтів сміливо можете обирати також сріблясті відтінки, які цієї весни засяють на сонце яскравіше за інші. Для розстановки акцентів використовуйте в манікюрі наклейки, фольгу, стрази і пайетки.

Головні тренди манікюру 2021: в моду повертаються золотий френч і металік - today.ua

Експерти нейл-арту рекомендують не боятися експериментів і поєднувати між собою лаки різних відтінків разом з металевим і золотими вставками.

Для основи вибирайте бежевий, кремовий, персиковий лаки, які підкреслять сяйво блискіток на нігтях. Головні тренди манікюру 2021: в моду повертаються золотий френч і металік Металевий лак популярний в 2021 році в будь-якому вигляді. Можна використовувати його у французькому манікюрі. Лак можна замінити спеціальними стрічками і наклейками в сріблястих тонах. Основу для такого френча краще вибирати абрикосового або молочного кольору. Французький металевий манікюр буде красиво виглядати як на коротких, так і довгих нігтях. Головні тренди манікюру 2021: в моду повертаються золотий френч і металік Якщо ви хочете виглядати більш яскраво, тоді можна спробувати реалізувати ще один модний тренд - манікюр зі срібними або золотими зірками, які вдало поєднувати з ніжно-рожевою або світло-коричневою базою. Золоті зірки на прозорому фоні також будуть виглядати дуже лаконічно, і в той же час яскраво. Головні тренди манікюру 2021: в моду повертаються золотий френч і металік Дизайн манікюру з ефектом феєрверку в 2021 році буде виглядати актуально на коротких нігтях, а для власниць довгих нігтів більше підійде перловий манікюр, який можна прикрасити стразами, намистинками та іншими атрибутами. А можна такий манікюр нічим не доповнювати, адже перламутр і так буде блищати і радувати погляди оточуючих.Головні тренди манікюру 2021: в моду повертаються золотий френч і металік Раніше повідомлялося, які кольори буде модно поєднувати в манікюрі навесні 2021 року.

ДЖЕРЕЛОnv.ua