Головні тренди весняного манікюру 2021: які кольори найкраще поєднувати у новому сезоні

Гарний манікюр підкреслює природний шарм рук, але кожній дівчині хочеться виглядати не тільки доглянуто, але і стильно. Важливо знати про головні тренди в нейл-арті майбутньої весни, щоб встигнути підібрати для себе відповідний дизайн манікюру до 8 березня.

Головні тренди весняного манікюру 2021: які кольори найкраще поєднувати у новому сезоні - today.ua

Пастельний манікюр

Головні тренди весняного манікюру 2021: які кольори найкраще поєднувати у новому сезоні Серед пастельних відтінків найпопулярнішими навесні 2021 року буде лимонний, вершковий, ніжно-рожевий, ліловий і м'ятний лаки для нігтів. Поєднувати їх можна з кораловим і небесно-блакитним. Ніжний пастельний манікюр зробить ваш образ по-справжньому весняним, а любительки однотонного манікюру можуть обрати один з обраних пастельних кольорів.

Рожевий манікюр

Головні тренди весняного манікюру 2021: які кольори найкраще поєднувати у новому сезоні Рожеві відтінки манікюру можна поєднувати між собою від найсвітліших до яскраво неонових. На піку моди зараз відтінок лаку "бабл-гам". Якщо вам не до душі образ Барбі, тоді вибирайте менш яскраві кольори. А якщо підібрати ще відповідне вбрання, тоді ваш рожевий манікюр стане ще більш помітним.

Чорний манікюр

Головні тренди весняного манікюру 2021: які кольори найкраще поєднувати у новому сезоні Чорний манікюр можна поєднувати з різними відтінками, в цьому його перевага. В манікюрі 2021 можна використовувати геометрію, фольгу, написи, стрази або блискітки. Навесні 2021 року всі ці атрибути будуть в моді. З чорним лаком для нігтів можна поєднувати яскраво-рожеві і жовті кольори. Як у повсякденному житті, так і в діловому дрес-коді такий манікюр буде виглядати доречно.

Раніше повідомлялося, який ще манікюр можна буде зробити собі цієї весни, щоб залишатися на піку моди.

ДЖЕРЕЛОdetaly.co.