Головні тренди зачісок 2021: натуральність, аксесуари та яскраві акценти

Автор: Лобанова Єлизавета

Стильна укладка робить будь-який образ завершеним. Щоб виглядати стильно, потрібно стежити за останніми тенденціями в моді і не нехтувати порадами стилістів. Навесні-влітку 2021 року вони рекомендують звернути увагу на зачіски, які можна зробити за 5-10 хвилин.

Головні тренди зачісок 2021: натуральність, аксесуари та яскраві акценти - today.ua

Стиліст Сама Сан називає серед головних тенденцій в зачісках та укладках 2021 року натуральність, використання аксесуарів і правильно розставлені акценти.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Укладки в стилі 70-х будуть як ніколи актуальними в цьому році, додає стиліст. Прикореневій обсяг і чубчик, який плавно переходить в волосся, - це тренд, якого дотримуються в наш час і багато світових зірок. Головні тренди зачісок 2021: натуральність, аксесуари та яскраві акценти Натуральність нині в моді у всіх її проявах. Природні кучері, кучеряве натуральне волосся, рівні пасма ... Не важливо, яке у вас від природи волосся, головне, підкреслити його природність і вибрати зачіску, яка пасує саме вам!

Яскравий акцент в образі, зокрема в зачісці, допоможе зробити вас ще більш помітною на фоні інших. Не поспішайте фарбувати волосся в однотонний колір. У наш час можна зробити колорування з будь-якими відтінками. Обирайте контрастні кольори, і нехай кілька пасом кидаються в очі і акцентують увагу на перевагах вашої зовнішності. Головні тренди зачісок 2021: натуральність, аксесуари та яскраві акценти Використовувати аксесуари для зачісок в 2021 році актуально як ніколи. На зміну шпилькам приходять хустки і яскраві об'ємні банти. Їх можна носити як з хвостом або косою, так і на розпущене волосся. Така зачіска підійде як під повсякденний, так і святковий образ. Перед тим як зібрати волосся, йому потрібно надати об'єму або злегка накрутити. Головні тренди зачісок 2021: натуральність, аксесуари та яскраві акценти Раніше повідомлялося, як зробити своїми руками прості зачіски на кожен день, не витрачаючи на це багато сил і енергії.

Популярні зараз

В Україні кардинально змінюють правила мобілізації

Зелений лікар: 4 кімнатні рослини, які захищають від вірусів та бактерій

Укрзалізниця надала пасажирам безкоштовні послуги: які вигоди отримає подорожній разом із квитком

Українці в Польщі беруть кредити в банках на мільйони євро