Гороскоп на 29 грудня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Терезам повернути старі борги, а Козерогам прогнозує труднощі на роботі

Гороскоп на середу, 29 грудня 2021 року, обіцяє непростий день, коли представники багатьох знаків Зодіаку відчують занепад сил та депресивний стан. Саме час завершити старі справи та почати відпочивати. Астролог радить не перевантажувати себе фізично та не поспішати.

Гороскоп на 29 грудня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Терезам повернути старі борги, а Козерогам прогнозує труднощі на роботі - today.ua

Гороскоп за знаками Зодіаку

Овен

Овнів сьогодні чекатиме фінансовий успіх. Не рекомендується ризикувати та робити дорогі покупки. Краще відкласти отримані гроші та витратити їх трохи пізніше.

Телець

Тільцям астролог радить підготуватися до різких змін у житті. Наприкінці року доведеться ухвалювати екстрені рішення досить швидко. Представники цього знаку Зодіаку мають бути готові до ризику.

Близнюки

Близнюків чекає не вдалий день. Астрологи радять не приймати жодних різких рішень та активних дій, щоб не злякати удачу. Саме час зробити передсвяткове прибирання та викинути мотлох з дому.

Рак

Раків сьогодні чекають фінансові витрати. Представникам цього знаку Зодіаку Павло Глоба радить стежити за грошима та відкласти реалізацію важливих проектів уже на початок нового року.

Лев

Левам настав час відпочити. Щоб зустріти Новий рік з новими силами, дозвольте собі нічого не робити. Складіть список місць, які хочете відвідати з рідними під час новорічних канікул. Гороскоп на 29 грудня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Терезам повернути старі борги, а Козерогам прогнозує труднощі на роботі

Діва

Дівам не рекомендується встрявати в конфлікти, адже вони можуть закінчитися для вас плачевно. Представникам цього знаку Зодіаку астролог рекомендує слухати свою інтуїцію та довіряти лише собі.

Терези

Терезам рекомендовано в цей день повернути старі борги. У Новий рік потрібно входити без жодних заборгованостей, щоб не відвернути від себе новий прибуток. Наведіть лад у робочих справах, щоб зі спокійною душею піти на новорічні свята.

Скорпіон

Скорпіонів чекає довгоочікуваний успіх. Саме час зробити важливий крок на шляху до своєї мрії. Також важливо помиритися з усіма, з ким за останній час були зіпсовані стосунки.

Стрілець

Стрільцям не варто завантажувати себе до кінця року додатковими справами. Робіть лише те, на що вистачає сил та бажання. При цьому не варто тягнути з давніми "хвостами" та тягнути їх у рік Тигра.

Козеріг

Козерогів чекають неприємності на роботі. Конфлікт із керівництвом вдасться уникнути, якщо відстоювати свою правоту впевнено та аргументовано. Всесвіт буде справедливим до вас і вашої праці.

Водолій

Водоліїв, які прислухатимуться до своєї інтуїції, чекає сьогодні вдалий день. Займіться улюбленим хобі та створіть собі святковий настрій. Будьте готові до того, що сьогодні близька людина зробить вам приємний сюрприз.

Риби

Риби сьогодні можуть сміливо розпочинати нові справи. Можливо, вам доведеться стати свідком гучної сварки. У такому разі не ставайте ні на чий бік і будьте лояльні. Наприкінці року треба зберегти з усіма добрі стосунки.

ДЖЕРЕЛОslovofraza.com