Гороскоп на 29 січня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба обіцяє Рибам гостя з минулого, а у Дів передбачає важкий день

Гороскоп на суботу, 29 січня 2022, передбачає день, вельми сприятливий для втілення задумів і реалізації намічених планів. Цього дня не треба сподіватися на спонтанні думки та вчинки. Краще будуть вдаватися справи, ретельно продумані і підготовлені заздалегідь. Не сподівайтеся, що в цей день вдасться відпрацювати у півсили. Він вимагатиме від усіх повної самовіддачі.

Гороскоп на 29 січня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба обіцяє Рибам гостя з минулого, а у Дів передбачає важкий день - today.ua

Гороскоп за знаками Зодіаку

Овен

Овни будуть сьогодні на висоті. Позитивний заряд настрою, націленість на успіх та ваша невгамовна енергетика зможуть гори зрушити. Загалом, чекайте на продуктивний день, в якому буде багато звершень і не буде місця для розчарування.

Телець

У Тельців загалом складеться непоганий день. Однак неясне почуття тривоги не дасть вам повною мірою насолодитися зробленою роботою і досягнутим результатом. Тільки надвечір тривога вас відпустить, і ви зможете нарешті розслабитися.

Близнюки

Близнюки останнім часом поглинені виром справ. Ви добряче втомилися і видихнулися. Вам просто потрібний якісний відпочинок. Сьогодні у вас буде сприятливий день, щоби відкласти всі справи та просто присвятити час собі.

Рак

Раки сьогодні гостро відчують потребу у спілкуванні з друзями. Ви непогано попрацювали і чимало досягли. Однак вас дедалі частіше долає почуття самотності. Із цим треба щось робити.

Лев

Левам випадає сьогодні дуже стабільний день без злетів і падінь. З ранку вам не вдасться розслабитися, бо вас відверне якась важлива незапланована справа. На жаль, вашим планам на відпочинок сьогодні здійснитись не судилося.

Діва

Гороскоп на 29 січня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба обіцяє Рибам гостя з минулого, а у Дів передбачає важкий день Діви сьогодні можуть отримати сильний удар по самолюбству. Людина, яку ви вважали до мозку кісток своєю, виявиться не ією, ким ви її вважали. Причому вас можуть виставити перед оточенням у непривабливому світлі.

Терези

Терези можуть собі дозволити розслабитися після трудового тижня. На вас чекає яскравий суботній день. Можливе знайомство з дуже цікавою людиною, яке потім переросте у щось більше.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіони, вперше за багато днів, прокинуться у відмінному настрої. У вас легко виходитимуть усі домашні справи. І навіть, незважаючи на будь-яку погоду, у вашому вікні сьогодні буде сонячно.

Стрілець

Стрільців чекає день, в якому буде багато кохання. Почуття, яке ви відчуваєте до іншої людини, витримало випробування часом і зміцніло. Настав час брати ситуацію в свої руки, а то можуть інші перехопити.

Козеріг

Козероги будуть на піку своїх інтелектуальних можливостей. У багатьох Козерогів є шанс провести цей день у дорозі. Ви давно планували цю невелику поїздку, і сьогодні з'явиться можливість.

Водолій

До Водоліїв у гості сьогодні може приїхати рідня. Вам давно хотілося зустрітися і згадати час, коли ви жили поруч. Спільні спогади та гарне вино зроблять цей вечір для вас сентиментальним.

Риби

Гороскоп на 29 січня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба обіцяє Рибам гостя з минулого, а у Дів передбачає важкий деньНа Риб чекає сьогодні зустріч із людиною з вашого минулого. Задушевної бесіди не вийде. Проте кілька спільних теплих спогадів дадуть вам сильний заряд оптимізму.

ДЖЕРЕЛОslovofraza