Гороскоп на 29 жовтня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба рекомендує Терезам відпочити від фізичної роботи, а Скорпіонам придивитися до нового житла

Гороскоп на п'ятницю, 29 жовтня 2021 року, обіцяє сприятливий день для реалізації важливих проектів, духовного зростання та побудови стосунків між людьми. Павло Глоба прогнозує успіх тим, хто раніше готував фундамент для нових звершень та перемог. Всім іншим доведеться докласти зусиль, щоб досягти своїх цілей.

Гороскоп на 29 жовтня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба рекомендує Терезам відпочити від фізичної роботи, а Скорпіонам придивитися до нового житла - today.ua

Гороскоп за знаками Зодіаку

Овен

У Овнів сьогодні вдалий день для наведення ладу у фінансових справах. Звірте свій бюджет або розгляньте витрати до кінця року. Потрібно добре все спланувати, щоб потім не виявити несподіваних витрат.

Телець

Тельців чекає гарний настрій та вдалі справи. Представникам цього знаку Зодіаку астролог рекомендує провести душевну розмову з близькими людьми та вибачитись перед тими, кого ви образили.

Близнюки

Близнюки сьогодні мають вдалий день для покупок, проте від непотрібних речей варто відразу відмовитися. Гроші буде викинуто на вітер. А от якщо ви захочете розпочати ремонт, то зараз дуже вдалий для цього час.

Рак

Ракам цього дня вдасться здійснити свої давні бажання. Заручіться підтримкою найближчих людей, і тоді у вас все вийде. А ще представникам цього знаку Зодіаку може наснитися віщий сон, тож не нехтуйте знаками долі. Гороскоп на 29 жовтня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба рекомендує Терезам відпочити від фізичної роботи, а Скорпіонам придивитися до нового житла

Лев

Леви сьогодні матимуть неспокійний день. Вранці на вас чекає багато справ, чимало завантаження на роботі та домашні турботи. Вечір буде спокійнішим. Головне, втихомирити свою зарозумілість, інакше назріє конфлікт із оточуючими.

Діва

Дівам саме час відмовитися від планування і почати діяти. Якщо віритимете в себе і свої сили – у вас все вийде. Павло Глоба рекомендує Дівам ризикнути, і результат буде миттєвим.

Терези

Терезам не варто сьогодні перевантажуватися фізичною роботою. День підходить для навчання, самовдосконалення та виконання справ, які потребують посидючості та осмислення.

Скорпіон

Скорпіони сьогодні будуть зайняті роботою. На них чекає підписання вигідного контракту, ще для цього знака Зодіаку вдалий час для переїзду. Тому якщо ви давно думали про те, щоб змінити житло, то зараз саме час.

Стрілець

День підходить для духовного зростання. Відмовтеся від бездумного проведення часу в соціальних мережах і виділіть час для власних потреб.

Козеріг

Козерогам астрологи не рекомендують зловживати алкоголем та налягати на шкідливу їжу. А ще потрібно не забувати про своїх близьких, які обділені вашою увагою через постійну завантаженість.

Водолій

Водоліям сьогодні доведеться зіткнутися з фінансовими труднощами і деякими турботами. Проте всі проблеми вирішаться дуже швидко. Варто набратися терпіння та почати їх вирішувати.

Риби

Рибам варто довіряти виключно своїй інтуїції. Від порад оточуючих можна віддалитися та нікого не слухати. Головне, довіряти собі.

ДЖЕРЕЛОslovofraza.com